Miejskie Przedszkole Nr 61

(Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 13 w Katowicach)

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/hticomsm/public_html/przedszkole61/templates/przedszkole61_202/functions.php on line 199

Nasze przedszkole corocznie jest organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym z Elementami Turystyki Rowerowej

Wszystko zaczyna się od Międzygrupowego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym z Elementami Turystyki Rowerowej. Po wyłonieniu przedstawicieli naszego przedszkola czas na eliminacje oraz finały. Każdego roku w konkursie uczestniczą dzieci wielu katowickich i tyskich przedszkoli. A wszystko to pod bacznym okiem funkcjonariuszy policji.

Celem konkursu jest utrwalenie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz podczas uprawiania turystyki rowerowej, a także kształtowanie odpowiednich zachowań dzieci - uczestników ruchu drogowego.

Organizujemy również Międzyprzedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych w Gwarze Śląskiej

Już od piętnastu lat corocznie zapraszamy katowickie przedszkola do wzięcia udziału w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Gwarze Śląskiej. Wszyscy chcą się z nami spotkać w domu kultury i pogodać po naszymu.

godlo200 ava28129  katowice katowice logo poziom kolor

Copyright © 2013. All Rights Reserved.